Náš tým
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Natalia Orlová
Hlavní trenérka
Kvalifikace: Trenér  1. třídy
Držitelka ruského titulu Mistr sportu v krasobruslení (uděluje se na základě přísných kritérií vybraným sportovcům, kteří splnili povinné závodní limity)
Vzdělání: Sibiřská státní univerzita tělesné výchovy a sportu
Titul: magistr
Kvalifikace: trenér
Specializace: krasobruslení
Kemerovská státní univerzita, Fakulta historie a mezinárodních vztahů
Obor: pedagogika / učitel historie
Praxe: 5 let aktivní zkušenosti ve světových ledních show (Holiday on Ice...)
Trenérská praxe: Trenérsko-pedagogická praxe - Rusko 6 let
Trenérská praxe v ČR 6 let
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina, ruština, ukrajinština
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Iveta Datlová
Trenérka
 
Kvalifikace: Trenér  II. třídy licence B
Praxe: Krasobruslení se věnuje od 5 let
Pravidelně se účastnila MČR
Závodní činnost ukončila v 17 letech
Aktivní mnohaletá zkušenost s lední revue (Dětská lední revue, Mrazík)
Trenérská praxe: Trenérské činnosti se věnuje od roku 2000
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Maria Denisova
Tréninkový specialista na piruety
*Ekaterenburg (Rusko)
Kvalifikace: Držitelka ruského titulu Mistr sportu v krasobruslení (uděluje se na základě přísných kritérií vybraným sportovcům, kteří splnili povinné závodní limity)
Vzdělání: ČZU – obor mezinárodní podnikání, titul Ing.
Praxe: Aktivnímu krasobruslení se věnuje od 3 let
Mimo jiných soutěží v Rusku se také zúčastnila finále Spartakiády mládeže a olympijských nadějí v kategorii žactva, kde se umístila na stupních vítězů.
Trenérská praxe: od r. 2007 asistentka trenéra (Rusko)
od r. 2011 asistentka trenéra (ČR)
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina, ruština
Klára Zoubková
Trenérka, choreografka
 
Kvalifikace: Trenér II. třídy licence B
Praxe: Bývalá reprezentantka ve sportovních dvojicích – 1. Místo na Mistrovství ČR
Účast na MS juniorů (Kanada)
Bruslit začala v 6 letech
Trenérská praxe: Aktivní trenérská praxe od roku 2009
Účast ve čtyřletém mezinárodním projektu International Development Project (projekt sdružující závodníky, trenéry a rozhodčí evropských krasobruslařských federací zaměřený na zvýšení úrovně evropského krasobruslení)
Věnuje se skládání choreografií
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina
Petr Bidař
Tréninkový specialista na skluz a skoky
 
Kvalifikace: Trenér III.třídy
Praxe: S krasobruslením začínal v Českých Budějovicích, později trénoval v Praze pod vedením Evy Horklové
Několikanásobný mistr republiky v žákovských a juniorských sólových kategoriích
Juniorský mistr republiky a mistr republiky ve sportovních dvojicích
7. místo z Mistrovství Evropy 2011 v Bernu
Účastník juniorských a seniorských Grand Prix
Stále se aktivně účastní domácích ledních revue
Trenérská praxe: V současnosti se věnuje trenérské činnosti a choreografii programů
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina
Petra Šimůnková
Trenérka kurzů pro dospělé
 
Kvalifikace: Trenér III.třídy
Praxe: Krasobruslení se věnuje od 5 let
Pravidelně se účastnila MČR (nejlepší umístění - 8. místo)
V současné době působila v lední revue „Jen počkej zajíci“
Trenérská praxe: Trenérské činnosti se věnuje od roku 2013
Vede kurzy bruslení pro dospělé
Působí jako asistentka trenéra
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina, španělština
Kateřina Kamberská
trenérka
Jan Koudelka
Hlavní trenér Školičky bruslení
 
Kvalifikace:
Praxe: Krasobruslení se věnuje od dětství
Mistr ČR 1991
Trenérská praxe: Mnohaleté zkušenosti s trénovaním těch nejmenších dětí v ČR i zahraničí
Jazyková vybavenost: čeština, angličtina
Eva Šebestová
baletní průprava
 
Kvalifikace: Taneční konzervatoř Praha
Praxe: Angažmá: Jihočeské divadlo, pražská Ta Fantastica, vystupování se souborem po celé Evropě v představeních Popelka, Labutí jezero nebo Papagena v Kouzelné flétně.
Trenérská praxe: Několikaletá výuka baletu, moderního tance a acrojogy. Tvorba baletních a tanečních choreografií.

Partneři