Kdo jsme
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme krasobruslařský oddíl, který se věnuje dětem již od 4 let věku a to hned na několika výkonnostních úrovních.

Jádro oddílu tvoří závodní děti, které se účastní nejvyšší celorepublikové soutěže Český pohár a pravidelně se svými výkony nominují na Mistrovství České republiky.
Naším cílem je poskytnout kvalitní tréninkové podmínky a péči pro výkonnostní bruslení, v odborné spolupráci nám pomáhají externí specialisté. V letním období se účastníme mezinárodních soustředění, kde zkušenosti a nové poznatky nabírají nejen děti, ale i trenéři, pro které krasobruslení není jen sport ale celoživotní vášeň.

Zároveň se snažíme oslovit i širší veřejnost a to nabídkou pravidelných kurzů pro děti, mládež i dospělé.
Zde si klademe za cíl přiblížit tento druh pohybu i dětem, které nemají čas ani ambice věnovat se závodnímu krasobruslení.

V neposlední řadě nabízíme malým hokejistům kurzy techniky skluzu, které výrazně zlepší jejich rozvíjející se hokejové schopnosti a dovednosti.

Nejde nám jen o vítězství v závodech, ale také o poznávání nových kamarádů stejného smýšlení. Trénink totiž není jen přípravou na soutěž ale především na život, a proto několikrát v sezóně pořádáme zábavné hodiny plné her a soutěží a účastíme se exhibičních vystoupení na veřejných akcích.

Děkujeme za finanční podporu našich sportovců.