Úvod
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
images/slideshow/skolicka3.jpg

Od prvních krůčků na ledě ke stupním vítězů vede dlouhá a klikatá cesta plná dřiny a úsilí.
Úspěch většinou provází toho,  kdo opravdu touží po vítězství.

Sobotní závody Českého poháru byly pro náš oddíl pouze ve znamení kategorie Žaček, protože i k nám bohužel dorazila vlna viróz.

Stříbrnou radost nám pri nedělním ránu udělala Kateřina Hrdličková, která svůj vstup v nové sezóně do nové kategorie Nováčků starších zvládla naprosto úžasně.
Moc gratulujeme k báječnému druhému místu!!!
Premiéru v nové kategorii si vyzkoušela Viktoriya Druganová , která hned v krátkém programu 11.mistem ukázala , že tuto sezónu chce opět zakončit na MČR.
Opatrný krátký program znevýhodnil Elišce Bažilové a Magdaleně Farkašové pozici pro volnou jízdu, ale zde obě zabojovaly a předvedly, že si dokáží vybojovat lepší umístění. Elišce zároveň patří gratulace za nové osobní rekordy v krátkém, programu, volné jízdě i v celkovém součtu.
Konečné pořadí: Viktoriya Druganová 14., Eliška Bažilová 16. a Magdalena Farkašová 19. místo, což při účasti 36 závodnic není vůbec špatné umístění.

Nedělní podvečer si závodně užila Ruslana Dymová, která se svým neodolatelným úsměvem a stále dobrou náladou vybruslila v Brně 36.místo.

 

Děkujeme za finanční podporu našich sportovců.