Úvod
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
images/slideshow/skolicka3.jpg

Od prvních krůčků na ledě ke stupním vítězů vede dlouhá a klikatá cesta plná dřiny a úsilí.
Úspěch většinou provází toho,  kdo opravdu touží po vítězství.

×

Chyba

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/koudelkova2018.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/toulova.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/miramand.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/chalupova.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/himlova.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/leshkov2018.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/elkind.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/agapova2018.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/jelinkova2018.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/profiles/rajevskaja_marianna2018.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

21.10.2017 proběhly první závody Českého poháru letošní sezóny. Jako první do závodů vstoupila Viktoriya Voloshina v  kategorii Žačky a krásným krátkým programem si vyjela 6. místo a účast v poslední rozjížďce volných jízd. Volná jízda se už ale bohužel nepovedla podle představ a posunula Viky na konečné 21.místo.

Druhým zástupcem našeho oddílu byla Viktoriya Druganová, která měla premiéru v kategorii Mladších žaček. Drobné chyby v jinak hezké jízdě ji stály velké srážky a Viky si tak z Kopřivnice odvezla konečné 19.místo.

Děkujeme za finanční podporu našich sportovců.