2017/2018
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PRAGUE RIEDELL ICE CUP
Silně obsazeného mezinárodního závodu se vedle závodnic ze Slovenska, Itálie, Polska, Estonska, Koree, Francie a Bulharska zúčastnily tři naše  závodnice.

V kategorii Debs (mladší žačky) se Nela Holubová umístila na 15. místě, v kategorii Advanced Novices (žačky) skončila Natálie Holubová na 18. místě a Terezie Huserkova na 27.místě z celkového počtu 40 závodnic.
Všem závodnicím gratulujeme.

VC STRAKONIC
Na Velké ceně ve Strakonicích jsme měli v dalším závodu Českého poháru  zastoupení ve třech kategoriích. V sobotu nejmladší žačka Ruslana Dymová obsadila 19.misto z celkového počtu 30 závodnic.
Ve stejný den se do soutěže v kategorii Žačky zapojila Viktoriya Voloshina, která bohužel neudržela výborné 4.misto po krátkém programu a v konečném součtu skončila na 13.místě.
V neděli předvedly svou volnou jízdu Viktoriya Druganová a Marie Bobrová, domů si odvezly 14. a 18.místo.
Všem závodnicím gratulujeme.

Závod KRUŠNOHORSKÁ BRUSLE
Na své úplně první závody vyjela Valentýna Fukalová do Ústí nad Labem, kde vybojovala 6.misto. Jako výhru si odvezla výborný dort, který se určitě hodil i na její oslavu narozenin.
Moc gratulujeme.

VC OSTRAVY
Další závody z řady Českého poháru se nesly ve znamení velkých úspěchů a výkonů našich závodnic.


V sobotu se bezchybnou volnou jízdou v osobním rekordu 38.97 bodů blýskla Viktoriya Druganová, která v silné konkurenci obsadila 8.misto.
V neděli desátým krátkým programem a osmou  úžasnou volnou jízdou zazářila v osobním rekordu 75.04 bodů Terezie Hůserková, která si z výborně obsazeného závodu odvezla také 8.místo .
Oběma závodnicím k tak krásnému výkonu gratulujeme.

Partneři