Úvod
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
images/slideshow/republika2019.jpg

Od prvních krůčků na ledě ke stupním vítězů vede dlouhá a klikatá cesta plná dřiny a úsilí.
Úspěch většinou provází toho,  kdo opravdu touží po vítězství.

A máme tu první závod z řady Poháru ČKS s naší účastí. 


Jako první se v kategorii Žačky mladší B představila Kristina Elizbaryan. Předvedla povedenou jízdu, která ji vynesla 16. místo. 
V kategorii Žačky B nás zastoupila Valeriya Arikanova. S drobnými chybami, které ji ale stály hodně bodů, se umístila na 13. místě. 

V kategorii Mladší žačky závod ovládla Viktoriya Druganova a zaslouženě si veze z Ústí pohár za první místo. 
Velký návrat slaví Nela Holubová, která se poprala s osudem a i přes nepříznivou diagnózu dokázala, že síla vůle dokáže divy. Jízdu předvedla v plném nasazení a právem ji tak patří 8. místo. 
Pozadu nezůstaly ani Viktoriya Rozschuchan a Marie Bobrova. Nikoho nenechaly na pochybách, že do jízdy daly vše a jely naplno. Viktoriya obsadila 11. a Marie 18.místo.

O nádherný výsledek se v kategorii Žačky postarala Karolína Miková. V jízdě nezaváhala a odměnou ji byly stupně vítězů, báječné 3.místo a osobní rekord v hodnotě 39.67.
Skvělou jízdu předvedla i Karolína Farkašová a její výkon ji vynesl krásné 5. místo.

Jako poslední se premiérově v juniorské kategorii představila Viktoriya Voloshina. A byla to moc hezká premiéra. Krásně procítěná volná jízda ozdobená osobním rekordem ve výši 51.58 vynesla Viktorii bramborovou medaili.

Partneři